Muhammet Emre Aydın Haberleri, Muhammet Emre Aydın Filmleri, Muhammet Emre Aydın Kimdir ?

Muhammet Emre Aydın Haberleri, Muhammet Emre Aydın Filmleri, Muhammet Emre Aydın Kimdir ? Sorularının cevapları haberimizde.

1998 Ocak Bakırköy doğumlu olan. Muhammet Emre Aydın. Çocuk yaşta başladığı oyunculuk sektöründe gün geçtikçe kendini geliştirerek, ilk önce ajans sahipliği sonra yapımcı ve suanda günümüzde pray tv kuruculuğu ile adından çokta söz ettirmiştir. Ekip oyunu filmi Senaristi ve Yapımcısı olan Muhammet Emre Aydın, aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda da bulunmuştur. Zaman zaman kamerayıda eline alan Muhammet Emre Aydın. 2. uzun metraj filmi için kolları sıvadı. Bir röportajında ‘ülkemizde hayal gücü çok geniş gençler var. Bence hepsine şans verilmesi gerekiyor.’ Diyerek. Kendi şansını kendi elde etmesi gözlerden kaçmıyor. Henüz 23 yaşında olan Genç Muhammet Emre Aydın. Yeni Projeler hakkında da umut dolu konuştu.

Çekimde olan oyuncular dahil ekibin tamamı yeni yüzlerden oluşması ile dikkat çeken Ekip Oyunu, Genel anlamda korku filmi algısını yıkmak adına bir çok adımlar atılmıştır. 3 Eylül 2021 de vizyona giren Ekip Oyunu Gişeden sonra PrayTV de Yayımlanmaya başlamıştır.

 

Muhammet Emre Aydın, Muhammet Emre Aydın Filmleri, Muhammet Emre Aydın Haberleri

Muhammet Emre Aydın, Muhammet Emre Aydın Filmleri, Muhammet Emre Aydın Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top